Koostööpartnerile

Mina olen Reinald Udras. Siin lehel on informatsioon neile, kes soovivad teha koos tööd ja luua innovaatilisi ideid.

Tööotsijale

Kui Sind huvitab, millega ma tegelen ja milliseid lahendusi ma pakun oma klientidele, siis heida korraks pilk tehtud tööde portfooliosse.

Minu põhiliseks tööülesandeks on luua klientidele ilus, responsiivne veebileht, mis rahuldaks ka kõige nõudlikuma kliendi soovi. Otsin oma meeskonda samasuguse suhtumise ja tahtega inimest, kes sooviks teha minuga koos tööd ja areneda.

Minu perspektiiv on luua ettevõte, millel on kindel missioon, visioon ja strateegia. Kui Sa oled lahtise pea, vastavate oskuste- ja hea meeskonna vaimuga isik, siis ootan Sind minuga ühendust võtma!

Eelistuste kohaselt ootan kirju inimestelt, kes valdavad ja oskavad programmeerimiskeeli vähemalt algtasemel ja omavad kindlat soovi ning tahet areneda. Praegusteks eelistusteks on leida oskustega PHP programmeerija, kuid kasuks tulevad igal juhul ka teiste programmeerimiskeelte tundjad/valdajad.

Kui Sa tunned, et see kuulutus on Sulle siis võta minuga julgelt ühendust ja küsi infot või pakkumist!

Tööandjale

Oman kogemusi veebiprogrammeerimises ja veebidisainis juba rohkem kui 5 aastat. Olen infotehnoloogia valdkonda alustanud õppimast Tallinna Polütehnikumi arvutite- ja arvutivõrkude õppesuunal. Huvi tekkis veebilehtede loomise vastu 17-aastaselt, kui alustasin vastava eriala õppimist iseseisvalt, alustades HTML-ist. Minu erialaselt tugevaim külg on praegusel hetkel CSS programmeerimiskeele valdamine ja tundmine. Oskan klientidele teha proffesionaalseid, responsiivseid, kasutajasõbralikke ja kaasaaegseid veebilehti, mis vastavad uuemate veebibrauserite standartitele. Viin läbi veebilehtede omanikele eraauditeid ja aitan kaasa mõelda lähteülesande püstitamisel. Samuti aitan ma klientidel luua ja seadistada WordPress, Joomla ja Drupal sisuhaldustarkvara, ning läbi viia sellega kaasnevad protsessid, nagu näiteks domeenide registreerimine, SSL seadistamise jms. Olen paindlik ning põhjalik klientide projekti elluviimisel.

Projektid

Jälgi ka minu arendusplaane- ja kavasid, mis on tulekul, mis on plaanis ja millised projektid on hetkel käsil. NB! Tegemist ei ole kliendi projektidega, vaid isiklike projektide haldamiseks.

Kontaktandmed

Sa võid kontakteeruda minuga info saamiseks meiliaadressil koostoo[ät]reinaldudras.ee või telefonil +372 580 39813