Välimus

Mina olen Reinald Udras. Minu üheks trumbiks on olnud ja on praegugi nooruslik välimus. Nii nagu enamus ütlevad, siis olen hästi säilinud. Vanuse osas on aga alati pakutud väga mööda. Parimal juhul on eksitud 1-2 aastaga, enamus juhtudel pakutakse mind isegi kuni 10 aastat nooremaks.

Käin riietuses kaasa üldiselt ajastu trendiga. Püüan olla nooruslik, rõõmus ja stiilne. Rõõmus olemine tuleb mul välja enamus hetkedel, isegi kui ma seda ei püüa. Suhtlemine inimestega pakub mulle üldjuhul rõõmu, kuid nina krimpsus võib märgata minu puhul näiteks siis, kui minuga tulevad suhtlema ebaadekvaatsed inimesed (näiteks purjus, uimastite all ennast mittekontrollivad isikud). Siiski jätan ma inimestele rõõmsameelse mulje. Ikka on küsitud, et kust ma selle energia võtan, et naeratada. Olen saanud komplimente, et mul on ilusad silmad ja kenad hambad. Hammaste osas on mul vedanud, ilusad ja terved hambad olen ma saanud kaasa lihtsalt geenidega. Samuti ei ole mul olnud kunagi veel probleeme nägemisega, seega ma ei pea kandma nägemisprille. Terve keha terves vaimus on ilmselt geneetiliselt päritud õnnistus isapoolsest suguvõsast.

Minu riietusstiil on aastaaegadega kooskõlas. Talvel kannan üldiselt mitte väga paksu jopet, suvel aga kerget jakki (kui rääkida eestimaa suvest) või särki. Jalas on mul enamus juhtudel kitsamad teksad. Kui ma olin palju noorem, ei olnud ma tihti väga stiilne. Seetõttu tundsin ka koolikiusamist, kuna minu vanemate majanduslik olukord ei võimaldanud näha välja ‘nagu teised’. Tänaseks olen ma iseenda eest vastutav ja saan valida sellist riietust, mis mulle meeldib või sobib.
Minu garderoobist leiab väga palju erinevaid särke, sest ma olen särkide kandja. Aja jooksul on saanud minu lemmikuks ka triiksärgid, kuid ma ei eelista väga pidulikke triiksärke, vaid pigem selline casual stiilis, kerge lohvaka tegumoega särk. Triiksärgi peal on enamus juhtudel ruudud. Riietusstiil kui üldine on minu puhul heledam ja värvikam. Ma ei armasta väga samu korduvaid värve ja tumedamaid riideid. Sellest tulenevalt näeb mind ka talvel riides kevad-suviste toonidega. Mulle ei meeldi riietuda väga paksult.

Välimuse osas on minu silma värviks rohekas-sinine pigment. Juuksed on mul tumedamad pruunid ja eespool kerge heledam toon, mis meenutab tukka. Mulle meeldib juukselõikusstiil, kus ääred on lühemad ja kerge tukk on ees. Kerge tukk ja eespoolt ülesseminev hari on domineerinud minu juukselõikust juba aastaid, seega on see saanud omamoodi ‘traditsiooniks’ ja harjumuseks.
Olen keskmist kasvu ja keskmise kaaluga.