Koduleheküljest

Tere, armas külastaja!

Mina olen Reinald Udras. Tore, et leidsid aega külastada minu veebilehekülge, mis sai võimalikuks tänu minu entusiasmile ning kirglikule soovile luua päris isiklik kodulehekülg.

Veebilehekülg on virtuaalseks keskkonnaks ka minu sõpradele, kelle jaoks on koht olemas minu sõprade kommuunis. Minu elu lahutamatuks osaks on kirglik veebidisain ning pühendumus ja soov olla olemas oma sõpradele – seda nii headel- kui ka raskematel aegadel. Asutasin oma esimese isikliku virtuaalse keskkonna 2007 aasta suvel blogger.com keskkonnas, ning olen jõudsalt edasi arenenud, et luua veelgi rohkem võimalusi oma sõpradele ja külastajatele, ning muutmaks seeläbi veebilehekülg unikaalseks omanäolisemate seast.

Päris paljud on küsinud, et miks, milleks ja kelle jaoks?

Siis on siis mõningad vastused sellele küsimusele.

1. Esiteks, ma armastan veebindust ja tegemist on pelgalt minu hobiga, mida ma arendan enese jaoks igapäevasel, eesmärgist publitseerida seda ka avalikkusele.

2. Teiseks, teen oma tööd pühendumuse ja armastusega ning mul on kõrge tahe ja soov teha midagi oma sõpradele. Seetõttu olen ka loonud enda isikliku sõprade kommuuni käesolevale veebilehele.

3. Minu põhimõtete kohaselt ei pea veebileht olema alati vaid kuulsuste jms isikute tutvustavaks infoallikaks. Kodulehekülg võib olla ka visiitkaardiks näiteks klientidele, kes soovivad edaspidi minu kogemusi ka enda veebilehtedel rakendada. Seetõttu on minu hobi justkui reklaam teenusele, kuivõrd endale, kes soovivad minu veebilehte lihtsalt informatiivsel eesmärgil külastada.

Kodulehekülje administraator on Reinald Udras, ehk mina, kellele ka käesolev veebileht kuulub. Mina haldan seda veebilehekülge ning vastutan kõigi oma külastajate ja liikmete eest. Kõikide küsimuste ja murede korral, mis puudutavad minu konkreeetset veebilehekülge, tuleks pöörduda otse minu poole, kuna mina tegelen saidiga seonduvate probleemidega ning vajaduse korral suhtlen ka tehnikutega. Minu veebilehelt leiad minu külalisteraamatu, pildigalerii, uudised, videogalerii ja palju muud. Veebilehekülg keskendub rohkem minu ja minu sõprade tegemistele, uudistele, faktidele ja informatsioonile. Kui oled huvitatud aga lugemast minu ja minu sõprade tegemistest, arvamustest, ning muljetest ja mälestustest, siis soovitan külastada ka minu blogilehekülge, mis asub veebiaadressil blog.reinaldudras.ee

Kontakt

Kontakteerumiseks lisa mind Skype: rennupoiss või saada kiri minu e-posti aadressile reinaldudras@reinaldudras.ee. Sõpradeklubi meiliaadress on familyclub@reinaldudras.ee, kuhu saada kiri, kui Sul on küsimusi minu sõprade klubi kohta. Juriidilistel isikutel saadetud teated on oodatud meiliaadressile dokumendid@devreinaldudras.eu ja koostööalased küsimused meiliaadressile koostoo@reinaldudras.ee

Reklaam minu saidil

Reklaamivõimaluste kohta küsi lisainformatsiooni minu käest meiliaadressil reinaldudras@reinaldudras.ee

Privaatsusteave, autoriõigused ja kasutustingimused

Veebilehekülg kuulub Reinald Udrasele ning ilma tema loata sisu kopeerimine, refereerimine või muul kombel sisu levitamine lubamatul viisil on rangelt keelatud. Loe rohkem privaatsusteabest, autoriõigustest ja kasutustingimustest minu kasutustingimuste lehelt.

Soovin Sulle koos oma sõpradega meeldivat külastust!

Loe ka: Minust

Reinald Udras