Sõpradele

Mul on hea meel oma sõprade- ning kõikide teiste üle, kes on huvitatud lugema ja teada saama rohkem minu igapäevaelu toimetustest ja tegemistest. Selleks, et kaitsta paremini oma eraelu puutumatust, tutvustan järgnevalt mõningaid juhiseid, mis on mõeldud nii sõpradele- kui ka tuttavatele.

Lugemisõigus minu veebilehel

Täieliku lugemisõiguse saamine nii minu kodulehele kui ka ajaveebi postitustele toimub internetis, läbi Friend Family Club süsteemi (FFCS). Lugemisõigus on võimalik taotleda koheselt pärast positiivset vastust liitumistaotlusele sõprade klubis Friend Family Club.

Kõik taotlused mis laekuvad sõprade võrgustiku taotluste süsteemi, vaadatakse läbi minu lähedaste poolt kui need on tulnud sõpradelt ja tuttavatelt, või minu poolt isiklikult kui taotlused laekuvad väljaspoolt tutvusringkonda. Palun loe läbi järgnev informatsioon SÕPRADELE ja TEISTELE.

Sõpradele

Nii, nagu sõpradel on võimalus minu poole pöörduda erinevate teemade ja küsimustega reaalses elus, on nad teretulnud lugema minu postitusi ja teemasid ka virtuaalses keskkonnas kõikide minule hallatavatel veebilehtedel, sealhulgas minu kodulehekülg, blogi ja erinevad sotsiaalvõrgustikud.

LUGEMISÕIGUSE VOLITUS, annab õiguse:

  • Pääseda ligi kõikidele lehtedele minu kodulehekülje võrgustikus
  • Lugeda täismahus kõiki minu blogipostitusi

Lugemisõiguse volitus ei anna juurdepääsu saidi administratiivsele alale, sotsiaalmeedia kontodele, liigselt tundlikule informatsioonile ja õiguse minule usaldatud info avaldamiseks kolmandatele isikutele.

Kõikidele teistele

Lugemis- ja ligipääsuõiguse saamine kõikidele teistele toimub üldise korra järgi. See on seletatud lahti sellel lehel.

Üldised tingimused

LUGEMISÕIGUSE RAHULDAMINE • Minu käest saavad lugemisõiguse ainult need isikud, kellel on selleks põhjendatud ja õigustatud huvi. Näiteks erinevad meediaväljaanded, peidetud sisuga seonduvad isikud- või nende esindajad ja muud juriidilised organisatsioonid, kelle tegevus on avalik ja läbinägelik.

LUGEMISÕIGUSE TAGASI LÜKKAMINE • Erinevad salajased organisatsioonid kes soovivad jääda anonüümseks, tutvusringkonda mittekuuluvad isikud, organisatsioonid ja ühingud kes osutavad vastutegevust minu põhimõtetele ja uskumustele või tavadele, isikud kellega on konfliktsed suhted või siis need inimesed kes soovivad kasutada minu andmeid isikliku kasu saamise- ja huvide eesmärgil, mis ei ole eelpool toodud tingimustega kooskõlas.

PRIORITEET • Taotluse üle otsuste tegemine on hoolikas ja vastutustundlik samm. Taotleja kes ei ole minu sõber, peab arvestama, et tema taotlust ei rahuldata ja lugemisõigust ei anta, kui selle vajalikkust ei hinnata piisavalt põhjendatuks. Kasutan kõrgendatud turvalisust peidetud andmete ja sisu avaldamiseks enda turvalisuse- ja intellektuaalse omandi kaitsmise eesmärgil.

LIGIPÄÄS • Kui ei ole sätestatud teisiti, on lugemisõiguse saanul isikul samad õigused nagu sõpradelgi:

  • Õigus pääseda ligi kõikidel lehtedel minu kodulehekülje võrgustikus
  • Õigus lugeda täismahus kõiki minu blogipostitusi

Lugemisõiguse volitus ei anna juurdepääsu saidi administratiivsele alale, sotsiaalmeedia kontodele, liigselt tundlikule informatsioonile ja õiguse minule usaldatud info avaldamiseks kolmandatele isikutele.