Lugemisõiguse taotlemine

Teatud minu blogipostituste lugemiseks on vajalik kehtiva lugemisõiguse olemasolu, mida saavad taotleda mugavalt ja kiirelt kõik soovijad. Sellel lehel tutvustan teile praktilist protsessi lugemisõiguse taotlemisel.

Minu sõprade võrgustik Friend Family Club on juba mitu aastat pakkunud võimalust taotleda lugemisõigust, lisaks paljudele teistele võimalustele, mis on saadaval kõikidele klubiga liitunutele. See on võrgustik kõikidele huvilistele, sealhulgas tuttavatele, koostööpartneritele ja ka erinevatele institutsioonidele.

Kuidas esitada lugemisõiguse taotlust

Et esitada lugemisõiguse taotlus, loo konto kõigepealt minu Sõprade Võrgustikku. Pärast seda, kui konto on loodud, saad siseneda oma kontoga ning navigeerida alale, kus on kirjas Sinu lugemisõigus. Vajuta vastavale lingile, mille leiad vasakult menüüst. Palun veendu, et esitad taotluse õigesse kategooriasse, järgides järgnevaid juhiseid:
  • Kui Sa kuulud minu tutvusringkonda, palun vali kategooria, mis on mõeldud Sõpradele. Sellele kategooriale tohivad taotlust esitada ainult minu sõbrad ja tuttavad, kellega olen eelnevalt isiklikus elus kokku puutunud ning kes tunnevad ja teavad mind ka isiklikult.
  • Sa peaksid esitama taotluse kategooriasse, mis on mõeldud kõikidele Teistele juhul, kui sa oled organisatsioon või institutsioon ning mitte füüsiline isik. Üldjuhul tuleks esitada sinna kategooriasse taotluse ka need, kes pole füüsiliste isikutena minuga isiklikus elus kordagi kokku puutunud ja on huvitatud lugemisõiguse saamisest.

Taotlus vaadatakse üldjuhul läbi nädala aja jooksul, kuid vastavalt olukorrale võib see venida ka kauemaks. Taotlust vaadatakse läbi hiljemalt üks kuu pärast taotluse esitamist. Juhul, kui Sinu taotlus ei ole vaadatud läbi sellel ajal, peaksid Sa kindlasti võtma ühendust klubi kasutajatoega meiliaadressil familylcub@reinaldudras.ee. Taotlused, mida ei ole üle vaadatud, aeguvad.

Sa saad teavituse, kui Sinu taotluse staatus on muutunud. Samuti saad jälgida oma taotluse staatust töölaualt igal ajal.

Minu lugemisõiguse taotlemise reeglid rakenduvad kõikidele, kes esitavad taotluse läbi lugemisõiguse taotluste keskkonna või saavad lugemisõiguse otse minu käest. Lugemisõiguse reeglid on kehtivad ja ajatud.