Tegevused

esc in vienna
esc in vienna

Mina olen Reinald Udras. Oma igapäevaelus töötan ja õpin, ning vabatahtlikuna tegelen mitmete erinevate tegevustega. Lisaks igapäevastele tegevustele olen silma paistnud oma tegudega ka väljaspool eraelu. Sellest kõigest ja muust lähemalt saad lugeda sellel lehel. Samuti saad teada, milliste ettevõtete ja organisatsioonidega olen ma seotud praegu ning ka varasemalt.

KANTAR Emor

Viin ettevõtte volitatud küsitlejana läbi uuringuid ja värban inimesi erinevatesse teistesse uuringutesse. Nende eesmärk on teada saada ja hinnata eesti elanike vajadusi. Kantar Emoris olen töötanud alates novembrist 2016. Selle aja jooksul olen viinud läbi näiteks selliseid uuringuid, nagu ‘ATLAS’, ‘Piim’, ‘Taru’ ja Eurobaromeetri uuringud. Tulevastes uuringutes võid olla valmis minuga kohtuma näiteks Sinu ukse taga, sest tööülesannetest tulenevate kohustuste täitmisel lähtutakse just juhuslikest kodukülastustest, mis valitakse välja ettevõtte poolt. Kui Sul on huvi osaleda KANTAR Emori uuringutes, siis palun anna sellest minule teada! Minul, kui ettevõtte volitatud esindajana on õigus ja võimalus koguda Sinu kontaktandmeid, et saaksid vastata endale huvipakkuvatel teemadel ja seeläbi aidata kaasa oma arvamuse avaldamisel nii era- kui ka avalikus sektoris. Kõik kogutud andmed on konfidentsiaalsed ning vastused mida nende andmete kogumise tulemusel antakse, ei ole seotud Sinu esitatud andmetega. Andmed on vaid vahend Sinu arvamuse avaldamiseks.

ETKA ANDRAS

Õpilasesinduse liikmena on mul hea meel nõustada õppijate saadikuna Täiskasvanute gümnaasiumis õppivaid noori, olla neile tugiisik ja jälgida nende saavutusi. Muidugi on õpilasesinduse eesmärk ka muuta koolielu põnevamaks, tegusamaks ja õppija saadikuna arendada täiskasvanud õppijate haridusvõrgustikku. Kui Sul on mure, siis anna mulle teada! Õppeaasta algul tutvustan oma tegevusi ka õppijatele endale ja vajadusel või soovi korral võivad nad alati minu poole oma probleemide ja küsimustega pöörduda.

Mina mujal

Minust on kirjutatud ja mind kaasatud tegevustesse ka teistes ettevõtetes ja tegevusvaldkondades. Näiteks Prisma Peremarket, kus töötasin kolm ja pool aastat,  soovis mind nende toimiva ‘Prisma konto’ reklaami jaoks osatäitjaks. Reklaamivõtted toimusid 2011. aasta kevadel. Allpool nähtud videos olen ma magamata, kui võtted toimusid kogu öö.

Väljaande ‘Postimehe’ veebiartiklis avaldati 4. novembril 2011.a. minust artikkel, mis kannab pealkirja ‘Naissõdur ja meeskassiir’. Artiklis räägin kaasa soolise võrdõiguslikkuse küsimuses vastavatel positsioonidel ja ametikohtadeL, kus töötasin ka ise.

esc in vienna
esc in vienna

Eurovisiooni toimumine on minu elus iga-aastaselt suur sündmus. Ma viin läbi värvikaid reportaaže ja kirjutan kohapeal asetleidvates sündmustest ka euroblogi. Minu euroblogi on saadaval minu blogi veebilehel blog.reinaldudras.ee. 2015. aastal oli minu esimene eurovisiooni aasta, kui lauluvõistlus toimus Austria pealinnas Viinis. Conchita Wurst tõi võidu 2014. aastal toimunud lauluvõistlusel Kopenhaagenis looga ‘Rise Like A Phoenix’. Mõistagi on eurovisiooni toimumispaigas ka palju ajakirjanikke ja meediategelasi üle kogu maa, sealhulgas Eesti delegaadid. Minu värvikas kohalolek on meelitanud ajakirjanikke ligi iga aasta. 2017. aastal tegi näiteks TV3 minust reportaaži Kiievis toimunud lauluvõistlusel.

eesti tantsib

Osalesin 2018. aastal EV100 raames toimunud kampaanias “Eesti Tantsib” kus nii õppijad kui ka õpetajad tervitasid Eestit juubeli puhul vahva Eesti tantsuga.

MUUD VABATAHTLIKUD ORGANISATSIOONID JA SAAVUTUSED NENDES:

canada calgary mission canada calgary mission

2016. aastal avasin oma misjonikutse seoses omaalgatusliku sooviga teenida religioossel eesmärgil kaks aastat Kanada Calgary missionil, kuhu mind oli määratud teenima Viimse Aja Pühade Jeesuse Kristuse kiriku prohvetite kaudu. Alustasin vabatahtlikuna oma misjonit samal aastal, kui avasin oma misjonikutse. Enne misjonile minekut avaldasin kiriku sisesel meediaväljaandes Ida-Euroopa piirkonna uudistes artikli oma misjonikogemuses. Seal kirjutasin sellest, kuidas ma ristitud sain ja miks mul tekkis idee teenida misjonil.

Eesti Skautide Ühing

Kuulusin 2006-2007. aastal skautlusesse. Eesti Skautide ühingu (ESÜ) poolt korraldatud ühisüritusel ‘Jüripäev 2007’, mis leidis aset Tartus, saavutas meie ‘Moroni’ võistkond orienteerumise üldarvestuses II koha, jäädes napilt esikohast ilma. Ilm oli tol päeval väga vihmane ja tuuline, pakkudes orienteerumisel rohkelt ekstreemsusi. Siiski tegime võistluse võiduka lõpuni.

Lisaks kõikidele nimetatud tegevustele ja saavutustele olen silma paistnud ka mitmetel lauluvõistlustel ja spordiüritustel põhikooli ajal ning osalenud ka rahvatantsus.